Kierownik produkcji - konstrukcje stalowe

Data dodania: 2024-10-03 09:04:24
#ID: 54428

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Eureka Janusz Gładysz przyjmie osobę na stanowisko Kierownika produkcji konstrukcji stalowych. Miejsce wykonywania pracy Zabłotce 146, 38-500 Sanok.
Praca oparta na umowie o pracę. System jednozmianowy - 40 godzin tygodniowo.

Twój zakres obowiązków:

  • koordynowanie prac i odpowiedzialność za terminową realizację planu produkcyjnego – rozliczanie produkcji

  • dbanie o zapewnienie wysokiej jakości produkowanych wyrobów, przy zachowaniu optymalizacji kosztów produkcji (czasów i wydajności)

  • inicjowanie działań mających na celu rozwój oraz usprawnienie procesów

  • raportowanie wydajności produkcji, tworzenie harmonogramów osobowych oraz analiz wg bieżących potrzeb

  • skuteczne zarządzanie podległym zespołem i organizacja pracy z silnym nastawieniem na rozwój – podnoszenie kwalifikacji pracowników

  • rozwiązywanie bieżących problemów organizacyjnych, technicznych, materiałowych i narzędziowych

  • rozliczanie czasu pracy podległych pracowników oraz produkcji

  • nadzorowanie wdrożenia nowych projektów w firmie od strony działu produkcji

  • odpowiedzialność za bezpieczeństwo pracy pracowników

  • zapewnienie efektywnej komunikacji wewnątrz i na zewnątrz zespołu – wraz z nadzorem

  • rozdzielanie dokumentacji technicznej wykonawczej dla podległego zespołu pracowników;‎

  • dokonywanie precyzyjnych obmiarów wykonanych robót, aby zapewnić dokładność i zgodność z projektem;‎

  • zapewnianie przestrzegania zasad BHP przez podległych pracowników, dbając o ich bezpieczeństwo.‎

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe (techniczne, zarządzanie produkcją lub pokrewne)

  • praktyczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem w firmie produkcyjnej (umiejętność budowania i motywowania zespołu)

  • samodzielność i inicjatywa w działaniu, dobra organizacja pracy

  • umiejętności planowania i koordynowania zadań także pod presją czasu

  • dobra znajomość pakietu MS Office, AutoCAD

  • umiejętności komunikacyjne pozwalające nawiązać dobre kontakty ze współpracownikami

  • umiejętności organizacyjne, rozwiązywania problemów

  • doświadczenie zawodowe w kierowaniu robotami w wytwórni konstrukcji stalowych;‎

  • bardzo dobra umiejętność czytania dokumentacji technicznej - musisz być w stanie zrozumieć i przekazać istotne informacje zespołowi;‎

  • podstawowa znajomość nakładów czasu pracy wykonywanych robót spawalniczo-monterskich – jest ona ważna w kontekście ‎efektywnego zarządzania czasem pracy;‎

  • samodzielność, zaangażowanie i dyspozycyjność - kluczowe cechy, które pomogą Ci osiągnąć sukces na tym stanowisku;‎

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie działającej od ponad 30 lat na rynku

  • Stałość i pewność w terminach wypłat wynagrodzeń

  • Bardzo dobre warunki pracy (praca na hali produkcyjnej, zaplecze socjalne)

  • Atrakcyjny system premiowy (premie miesięczne)

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w kursach i szkoleniach

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie w PZU na preferencyjnych warunkach

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV na adres e-mail: jgladysz@eureka.sanok.pl . Prosimy o wiadomości z dopiskiem "Nabór na stanowisko Kierownik produkcji". Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W CV proszę umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych o treści:

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Eureka Janusz Gładysz , ul. Nałkowskiej 24, 38-500 Sanok, NIP: 6870009620 w celu rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, mam prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz cofnięcia zgody. Mam prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz wniesienia sprzeciwu. Podanie przez mnie danych osobowych jest dobrowolne.

Cena: Do negocjacji

Powołaj się na ogłoszenie z tvrzeszow.pl