REKLAMA

Zderzenie dwóch pojazdów. Nie żyje 25-letni kierowca

BRANDWICA / PODKARPACIE. Policjanci ze Stalowej Woli wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego, do jakiego doszło wczoraj po południu w Brandwicy. W zderzeniu dwóch samochodów osobowych ciężko ranny został 25-letni kierowca mazdy, jego życia nie zdołano uratować.

Do wypadku doszło wczoraj po godz. 15 w miejscowości Brandwica w powiecie stalowowolskim. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący mazdą, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie zastosował się do znaku „stop” i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu jeepem. W wyniku zderzenia pojazdów ciężko ranny został kierowca mazdy, 25-letni mieszkaniec powiatu tarnobrzeskiego. Jego życia nie udało się uratować, zmarł w szpitalu. 46-letni kierowca jeepa był trzeźwy.

Nad ustaleniem szczegółowych okoliczności i przyczyn zdarzenia pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. W czynnościach uczestniczył też biegły z zakresu ruchu drogowego.

KPP Stalowa Wola

07-10-2020


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.