REKLAMA

Z przedszkolakami o bezpieczeństwie

Okres jesienno-zimowy, to doskonała okazja do tego, aby przypomnieć jak ważne i istotne dla naszego bezpieczeństwa, jest bycie widocznym na drodze. Brzozowscy policjanci wykorzystują każdą okazuję do promowania bezpiecznych zachowań na drodze, zwłaszcza wśród dzieci. W tym celu spotkali się z przedszkolakami z Humnisk. Dzieci przywitały funkcjonariuszy wspaniałym przedstawieniem o tematyce bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

448-277869

Spotkanie policjantów z dziećmi jest okazją, by już od najmłodszych lat uczyć ich zasad bezpieczeństwa. W czwartkowy poranek w Humniskach, w Przedszkolu Samorządowym nr 1, st. asp. Magdalena Kaszowska i asp. Tomasz Hałka, na zaproszenie wychowawców, spotkali się z ich podopiecznymi. Wizyta policjantów rozpoczęła się niespodzianką przygotowaną przez dzieci, które w krótkim, ale treściwym występie artystycznym przedstawiły zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Brzozowscy funkcjonariusze, po obejrzeniu wspaniałego występu, poruszyli tematy dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Przypomnieli zasady poruszania się po drodze, jazdy samochodem w zapiętych w pasach oraz korzystania z fotelików. Podkreślali jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych, zwłaszcza teraz kiedy szybciej zapada zmrok.

Dzieci z wielką uwagą i zainteresowaniem słuchały prelekcji, by później zasypać ich pytaniami. Na koniec każdy przedszkolak otrzymał od policjantów dyplom „Bezpiecznego dzieciaka”.

KPP w Brzozowie


27-11-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)