REKLAMA

ŚWILCZA. „TU jest Przyszłość” – spotkanie z działaczami PO

ŚWILCZA. „TU jest Przyszłość” – spotkanie z działaczami PO
 
W niedzielę 12.03 o godz. 11.45 w Filii GCKSiR w Świlczy (Dom ludowy) odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu spotań „Mieszkańcy pytają – Platforma odpowiada”. Platforma Obywatelska rozpoczęła ogólnopolską akcję pod hasłem „TU jest Przyszłość”.
 
Władze partii oraz parlamentarzyści będą się spotykać z mieszkańcami w każdym województwie, dyskutować o problemach regionu i gminy, ale także na temat tego co dzieje się w Państwie i dlaczego żyje się coraz trudniej.
Jednocześnie podkarpacka Platforma Obywatelska, prowadzi cykl spotkań z mieszkańcami, pod hasłem „ Podkarpacie-Region Przyszłości”.
– W najbliższą niedzielę spotykamy się z mieszkańcami gminy Świlcza. Później przyjdzie czas na kolejne miejsca. Zachęcamy do wysyłania zgłoszeń gdzie nasza obecność jest potrzebna, wskazana a może konieczna. Zaproszenia kierujemy do wszystkich, którzy interesują się zarówno sprawami lokalnymi jak i ogólnopolskimi. Wszystkich, którym leży na sercu dobro kraju i lokalnej ojczyzny jaką jest gmina. Wszystkich, którzy chcą czynnie uczestniczyć zarówno w dyskusji jak i działaniach na rzecz dobrych zmian i nowych inicjatyw – mówi Marcin Deręgowski.
– Chcemy dyskutować o tematach poruszanych przez uczestników spotkania. O upadających zakładach pracy, inflacji, drożyźnie, braku inwestycji oraz o tym jak młodym ludziom zapewnić dobry start w dorosłe życie.
Warto być z ludźmi i działać dla ludzi – mówi Jolanta Kaźmierczak. 
10-03-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)