REKLAMA

REGION. Dwa wypadki z udziałem pieszych. Jednego mężczyzny nie udało się uratować

POLICJA / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch wczorajszych wypadków z udziałem pieszych. Życia potrąconego w Dynowie mężczyzny nie udało się uratować. 21-latek potrącony w Rzeszowie z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala.

Do pierwszego wypadku doszło wczoraj po godz. 16 w Dynowie. Ze wstępnych informacji wynika, że kierujący audi, na prostym, nieoświetlonym odcinku drogi, przy trudnych warunkach atmosferycznych, potrącił przechodzącego przez jezdnię mężczyznę. 77-letni mieszkaniec Dynowa w wyniku doznanych obrażeń zmarł na miejscu wypadku. 50-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego kierujący audi był trzeźwy.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne okoliczności tego wypadku.

Funkcjonariusze ustalają także dokładne okoliczności drugiego zdarzenia z udziałem pieszego, do którego doszło przed godz. 18, w Rzeszowie na ul. Podkarpackiej. Wstępnie ustalono, że 19-letni kierowca bmw, jadąc w kierunku Rzeszowa, potrącił młodego mężczyznę przechodzącego przez oznakowane przejście dla pieszych. Ranny 20-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego z poważnymi obrażeniami został przetransportowany do szpitala. Kierowca bmw był trzeźwy.

źródło: KMP w Rzeszowie

zdjęcie: podgladowe / KMP Rzeszów

24-11-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)