Praca branża automotive

Data dodania: 2024-07-01 19:47:13
#ID: 52546

Firma TOOLSAN

Będącą producentem narzędzi dla branży AUTOMOTIV

 Poszukuje osoby na stanowisko :

1 Ślusarz

2 Operator obrabiarek numerycznych

3 Tokarz

Opis stanowiska: wykonywanie dokumentacji konstrukcyjnej , projektowanie rozwiązań dostosowanych do potrzeb klientów, wprowadzanie i nadzorowanie zmian technicznych , opracowanie projektów zgodnie z obowiązującymi normami .

Wymagania: Dobra znajomość rysunku technicznego  ,  mile widziane doświadczenie , kreatywność podejmowanie własnych inicjatyw .

Oferujemy: pracę w stabilnej firmie,  dobre warunki finansowe , możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres e-mail: biuro@toolsan.pl

 Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi osobami.
Jednocześnie prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Tel.667996701

Cena: Do negocjacji

Powołaj się na ogłoszenie z tvrzeszow.pl